Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Kuntoutuspalveluiden henkilöstö

Kati Ollgren

kati.ollgren@fysiotreenari.com

Toiminnanjohtaja
Fysioterapeutti
Personal trainer
Geriatrinen erityisosaaja
Urheiluhieroja

Kati Ollgren

 

Mikko-Ville Hyyhönen

mikko.hyyhonen@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Urheiluhieroja

Mikko-Ville Hyyhönen

Pasi Nenonen

pasi.nenonen@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Urheiluhieroja
Fascia®-manipulaatiot
Paineaaltohoidot
Valmentajan ammattitutkinto (jalkapallo)

Pasi Nenonen

Anna Roni

anna.roni@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Physio Trainer
Klassinen hieronta

Anna Roni

Sami Holopainen

sami.holopainen@fysiotreenari.com

Jalkaterapeutti
Alaraaja-analyysit
Ortoosit tukipohjalliset

Sami Holopainen

Mira Piilonen

mira.piilonen@fysiotreenari.com

Jalkaterapeutti

Mira Piilonen

Jani Lemmetyinen

jani.lemmetyinen@fysiotreenari.com

Koulutettu hieroja
Jäsenkorjaajaopiskelija
Intialainen päähieronta

Jani Lemmetyinen

Mika Multanen

mika.multanen@fysiotreenari.com

Koulutettu hieroja




Mika Multanen

Kauneuspalveluiden henkilöstö

Emilia Matilainen

info@fysiotreenari.com

Kosmetologi

Jalkahoitaja

Emilia Matilainen

Tiina Proomet-Karlson

info@fysiotreenari.com

Parturi-kampaaja

Tiina Proomet-Karlson

Lisäksi teitä palvelee tarpeen mukaan muita työntekijöitä.