Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Kuntoutuspalveluiden henkilöstö

Kati Ollgren

kati.ollgren@fysiotreenari.com

Toiminnanjohtaja
Fysioterapeutti
Personal trainer
Geriatrinen erityisosaaja
Urheiluhieroja
Klassinen hieronta

Kati Ollgren

 

Mikko-Ville "Mikkis" Hyyhönen

mikko.hyyhonen@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Sertifioitu urheilu fysioterapeutti
Urheiluhieroja
Personal Trainer
Akupunktio

Mikko-Ville Hyyhönen

Anna Roni

anna.roni@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Physio Trainer
Klassinen hieronta
Fascia-käsittelyt

Anna Roni

Kalervo "Kale" Dansk

kalervo.dansk@fysiotreenari.com

Fysioterapeutti
Koulutettu hieroja

Kalervo Dansk

Eveliina "Eve" Heimonen

eveliina.heimonen@fysiotreenari.com


Fysioterapeutti
Physio Trainer

Eveliina Heimonen

Mira Piilonen

mira.piilonen@fysiotreenari.com

Jalkaterapeutti

Mira Piilonen

Teemu Seppä

teemu.seppa@fysiotreenari.com


Jalkaterapeutti
Urheiluhieroja

Teemu Seppä

Jani Lemmetyinen

jani.lemmetyinen@fysiotreenari.com

Koulutettu hieroja
Perinteinen jäsenkorjaaja
Intialainen päähieronta

Jani Lemmetyinen

Kauneuspalveluiden henkilöstö

Emilia Matilainen

info@fysiotreenari.com

SKY-kosmetologi
Jalkahoitaja

Emilia Matilainen

Tiina Proomet-Karlson

info@fysiotreenari.com

Parturi-kampaaja
Intialainen päähieronta
Kulmien ja ripsien värjäykset

Tiina Proomet-Karlson

Lisäksi teitä palvelee tarpeen mukaan muita työntekijöitä.